Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Z rodziną na urlop – czym podróżować?

przez

Po żmudnym czasie nauki na jednym z najtrudniejszych kierunków studiów postanowiłam wyjechać w czasie wakacji na zasłużony wypoczynek. Finanse nie pozwoliły mi na wybór wycieczki zagranicznej, poza tym zawsze wolałam naszą klarowną piękną Polskę. Skoro wakacje oraz lato zdecydowałam się na lokalne morze.

Jedni sugerują, iż jest to miejsce już przereklamowane, jakkolwiek ja zawsze wracam tam z gigantycznym sentymentem – szczególnie, że teraz mamy alternatywy przyczepa kempingowa. Pojechałam tam razem ze swoim chłopakiem. Stale w czasie takich wyjazdów chcemy się czegoś dowiedzieć i poznać wiele atrakcyjnych miejsc.

Mamy w sobie coś z antropologów widocznie. Z tego powodu wybraliśmy, bodajże dzisiaj dosyć legendarną, gminę Rewal. Mieliśmy spis najciekawszych miejsc, jakie powinniśmy zwiedzić. Po przyjeździe pierwszy dzień odpoczywaliśmy na plaży. To nasza tradycja. Drugi dzień to ten czas, kiedy tak właściwie z zapałem wyruszamy w teren. Na pierwszy plan postanowiliśmy zobaczyć słynną latarnię morską w Niechorzu. Kiedy tak właściwie weszliśmy na sam szczyt nie zdołaliśmy przestać podziwiać widoków! Piękne miejsce oraz interesująca okolica.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz także polubić