Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Budownictwo, Przemysł

W jakich przypadkach będą się sprawdzać magazynowe kurtyny

Rozplanowanie magazynu, hali sklepowej czy produkcyjnej w taki sposób, aby dało się z nich korzystać wygodnie, wymaga wykorzystania paru ciekawych pomysłów. Jednym z nich są kurtyny magazynowe, jakie od dawna cieszą się dużą popularnością i świetnie się sprawdzają w takiej roli. Tego typu kurtyny wykonane są najczęściej z foliowych pasów o różnej szerokości.

Z reguły taka folia jest solidna i gruba, dlatego bez problemów wytrzyma codzienną eksploatację przez długi okres czasu. Tego typu paski zależnie od miejsca zamontowania mieć mogą między kilka a kilkanaście centymetrów, a zasłaniać mogą nawet otwory o kilku metrach szerokości. Najczęściej się je przyczepia na górnej belce takiego otworu, ale spotkać też można przesuwne wersje. Wtedy paski są montowane w odpowiedniej ramce, którą w razie potrzeby da się odsunąć i otworzyć całkowicie otwór.

Najczęściej są spotykane w wersji przezroczystej, ale jeśli będzie taka potrzeba nie będzie problemu żeby w sprzedaży znaleźć inne kolory. Głównym plusem tego typu kurtyn jest naprawdę skuteczne, a równocześnie praktyczne zabezpieczenie bram czy drzwi. Zwisające paski będą na siebie nachodzić, dzięki czemu ochraniają środek przed niską temperaturą, wiatrem czy kurzem i pyłem. Bez żadnego problemu da się przez nie przejeżdżać czy przechodzić, i po tym samoczynnie wracają do swojej pozycji. Metoda ta jest zresztą bardziej wszechstronnie wykorzystywana. Można przy jej pomocy wyznaczyć przykładowo stanowiska pracy, osłaniać maszyny czy dzielić jakieś pomieszczenia na mniejsze.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *