Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

W jaki sposób dostać pożyczkę pod hipotekę nieruchomości

przez

Spora ilość firm na pewnym etapie swojego rozwoju może potrzebować dodatkowego finansowania, żeby się rozwinąć. Możliwości na pozyskanie środków jest całkiem sporo, może to być kredyt w banku, znalezienie inwestora czy przy dużych firmach debiut na giełdzie. Jeżeli w skład firmowego majątku wchodzi nieruchomość, to można się pokusić o kolejną opcję, którą jest pożyczka pod zastaw.

Takie rozwiązanie ma sporo istotnych zalet, co powoduje że pożyczki pod zastaw zaczęły się cieszyć sporym zainteresowaniem. Przede wszystkim można liczyć na korzystniejsze oprocentowanie niż w przypadku tradycyjnych kredytów, bierze się to z tego, że podmiot finansujący ponosi znacznie mniejsze ryzyko z powodu zabezpieczenia, jakim jest nieruchomość pożyczkobiorcy. Całkiem spora jest także suma, którą da się otrzymać. Przeważnie będzie to od 50 do 70 procent tego, ile warta jest nieruchomość, czyli bez problemów pożyczyć można nawet kilka milionów złotych.

Następną zaletą, jaką ma finansowanie pod zastaw, jest nieduża liczba spraw formalnych do załatwienia. Najistotniejsze rzecz jasna będą dokumenty związane z nieruchomością, bo właśnie ona zostanie obciążona wpisem do hipoteki na rzecz pożyczkodawcy. Ale w wielu przypadkach nie ma konieczności przekazywania informacji o aktualnych obrotach czy dochodach, co jest sporym ułatwieniem dla właściciela firmy, ponieważ nie musi spędzać swojego czasu na przygotowanie dokumentów. Pod adresem  https://podzastaw.biz/pytania opisane jest wszystko dokładnie, zarówno jeżeli będzie chodzić o warunki związane z finansowaniem jak i wymagane zabezpieczenie.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz także polubić