Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Profesjonalna depilacja laserowa wykonana w klinice urody Mona Lisa

przez

Nowatorskie zabiegi Icoone Laser umożliwiające sprawne pozbywanie się cellulitu wykonywane są w Klinice Urody Mona Lisa. Dzięki nim można wzorcowo modelować figurę. Wykonywany podciśnieniowo masaż ciała z zastosowaniem specjalistycznych głowic jakie zawierają mikrootwory pozwala na docieranie do także trudnodostępnych punktów na ciele.

Zasysanie fałdu skóry zalicza się do delikatnych, lecz jest bardzo precyzyjne. Z tego względu głowice lasera mogą radzić sobie nawet z nad wyraz wiotką tkanką skórną. Nieinwazyjne pozbycie się tkanki tłuszczowej sprawdzi się też w usunięciu blizn i obrzęków. Wykorzystywanie zmotoryzowanych głowic z energią światła LED i lasera oddziałującego na tkankę tłuszczową wywoła efekt fotochemiczny w tkankach. W efekcie, dochodzi do przyspieszania metabolizmu tkanek komórkowych, jak i do redukcji cellulitu przez zmniejszenie objętości adipocytów. Tego typu zabiegi na cellulit Poznań umożliwią naturalny ich rozkład oraz usunięcie z organizmu.

Efekty, jakich można oczekiwać to: poprawienie wyglądu i napięcia tkanki skórnej, poprawa napięcia tkanki skórnej, wyszczuplenie, zredukowanie cellulitu, poprawa samopoczucia, uspokojenie, zredukowanie obrzęków oraz w wypadku pań po urodzeniu dziecka – powrót do dawnej sylwetki. Co istotne, taki zabieg może być zrobiony także w wypadku skóry naczyniowej. Masaż z wykorzystaniem Icoone Laser może zostać też wykonany u osób o dowolnym kolorze tkanki skórnej. Idealne rezultaty można otrzymać po mniej więcej od dziesięciu do piętnastu zabiegów.

 

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz także polubić