Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Plusy ściółki chłonnej dla gryzoni ze sklepu MOON DOG

przez

Zalety ściółki chłonnej dla gryzoni z punktu sprzedaży MOON DOG są spore, a więc posiadacze takich pupili chętnie kupują taki produkt. Tym bardziej, że jest naturalny i nie wywołuje alergii. Podłoże to przeznaczone jest do klatek oraz akwariów też dla królików. Wielkość pojedynczego kawałka ściółki dopasowana jest w taki sposób, aby była optymalnie miękka dla wrażliwych łapek.

Tego typu ściółka lniana zrobiona jest z w pełni naturalnego materiału, a więc z pozostałości po obrobieniu nasion lnu a także włókna lnianego. W czasie produkcji ściółki nie używano szkodliwych substancji konserwujących. Ściółka ta była również parokrotnie pozbawiona pyłu, żeby nie wywoływać u gryzoni problemów ze strony układu oddechowego.

W przenikliwą ściółkę wsiąkną wszystkie płyny, dlatego zwierzak w każdej sytuacji będzie mieć suche podłoże pod łapkami. Podłoże tego typu maskuje także niemiłą woń, czego można dowiedzieć się z opisu umieszczonego pod adresem https://moondog.pl/pl/products/moon-dog-flora-odpylona-sciolka-lniana-dla-gryzoni-i-krolikow-30-l-1896.html?query_id=5 a także zaznajomić się jednocześnie z poleceniami osób, które już kupiły ten wyrób i go zalecają. Jeśli zwierzątko miało w przeszłości objawy uczulenia albo obecnie się z nimi boryka, to wskazana ściółka jest dla niego rzeczywiście polecana. Ściółka zapakowana jest w ekologiczny, papierowy worek, a nie w plastik, co jest jej kolejnym walorem. Szczegółowy sposób zastosowania podany jest na witrynie www. Kupujący dowiadują się także, co mogą robić z wykorzystanym już produktem.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz także polubić