Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Budownictwo, Przemysł

Kurtyny paskowe od producenta Kiner

Ekrany spawalnicze od firmy Kiner są przegrodami chroniącymi przed promieniowaniem świetlnym, zarówno podczerwonym jak i ultrafioletowym wyemitowanym przez łuk spawalniczy. Zbudowane są one z lżejszej konstrukcji ze stali oraz wypełnienie z trudnej do zapalenia folii spawalniczej. Propozycja firmy zawiera stałe parawany spawalnicze lżejsze, będące lekkimi budowlami metalowymi, uzupełnionymi arkuszem folii spawalniczej o grubości zaledwie 0,4 mm.

Folia udostępniona jest w 4 wersjach kolorystycznych, mających dowolny stopień przezroczystości. Z uwagi na to, że producent jest zorientowany, iż klienci mogą mieć różne wymagania, udostępnia ekrany spawalnicze w 2 wersjach różniących się szerokością.

Wyjątkową propozycją w ofercie są ekrany spawalnicze mobilne. Ich precyzyjna specyfikacja opublikowana jest na stronie www. Każdy z ekranów spawalniczych ma za zadanie ochraniać osoby, które wykonują własne obowiązki zawodowe obok stanowiska spawalniczego, a nie posiadają specjalistycznej odzieży spawalniczej. Ochrona przed promieniowaniem IR, UV i rozbłyskami światła niebieskiego są zagwarantowane.

Proponowane opcje spełniają wymagania normy spawalniczej EN ISO 25980. Kupujący, jacy decydują się na wersje z dodatkowymi lamelami o grubości 2 mm są osłonieni przed poparzeniem iskrami oraz roztopionymi odpryskami metali. Folia z polichlorku winylu stanowiąca wypełnienie ekranu jest ciężkopalna i jest w stanie zapobiec rozprzestrzenieniu się ewentualnego pożaru. Zleceniodawcy mogą decydować się na zamówienie folii wykonanej według spersonalizowanych wyznaczników.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *