Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

13/03/2023
Share

Jakie zalety ma zakup regenerowanych wtryskiwaczy

przez

Posiadacze aut z wysokoprężnymi silnikami muszą mierzyć się niejednokrotnie z wieloma kosztownymi naprawami. Dość często psują się w nich przykładowo koła dwumasowe albo turbosprężarki, a na ich naprawienie w zależności od marki trzeba wydać od kilkuset złotych do nawet kilkudziesięciu tysięcy. Podobnie będzie wyglądała sytuacja ze wtryskiwaczami, jakie również w pewnych silnikach potrafią narobić wiele problemów. Producenci silników z reguły oceniają ich trwałość do okołu 250 tysięcy przebytych kilometrów, i po takim dystansie często mogą zacząć szwankować.

Przeważnie to się objawia mniejszą mocą silnika i jego nierównym działaniem, z tego też powodu jeżeli ktoś dostrzeże tego typu rzeczy, lub tym bardziej świecić zacznie kontrolka, to jak najszybciej trzeba pojechać do warsztatu. Jeśli chodzi o nowe wtryskiwacze do diesla, to sytuacja zbyt wesoła z nimi nie jest. W związku z tym że dostępne są one wyłącznie w autoryzowanych serwisach, to właściciele samochodów liczyć się muszą z wysokimi kosztami, przy starszych samochodach przekraczającymi ich wartość.

Alternatywną możliwością będzie zakup wtryskiwaczy regenerowanych, jakie się znajdzie w dużo korzystniejszych cenach. Taka regeneracja umożliwia przywrócenie parametrów do stanu odpowiadającego nowym elementom, co umożliwi jazdę przez kolejne lata. Chcąc kupić takie wtryskiwacze po regeneracji trzeba przede wszystkim znać ich dokładne oznaczenie, bowiem nawet przy tym samym modelu silnika wtryskiwacz 28307309 nie zawsze będzie pasował do posiadanej jednostki.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz także polubić