Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

17/10/2023
Share

Jakie zalety i wady posiadają paski wybierające

przez

Idealnie białe zęby są marzeniem wielu osób. Jednak brak odpowiedniej higieny, palenie papierosów czy też picie dużej ilości kawy powodują, że do prawdziwej bieli jednak trochę brakuje. Z tego też powodu dużą popularnością cieszą się różnego rodzaju wybielające zabiegi, robione w profesjonalnych gabinetach. Jeśli jednak ktoś miał nie będzie na to finansowych możliwości, to zdecydować się na przykład może na użycie pasków wybielających.

Ta metoda także cieszy się sporym zainteresowaniem, chociażby ze względu na znacznie niższą cenę i łatwość stosowania. Zanim się jednak sięgnie po tę metodę, to należy się dobrze zapoznać z techniką wybielania i ewentualnymi zagrożeniami. Jeśli zabieg zostanie nieprawidłowo zrobiony, to można się narazić na jakieś problemy. Same paski wykonuje się z tworzywa sztucznego, jakie nasączone zostało substancją chemiczną. Najczęściej to będzie nadtlenek karbamidu albo nadtlenek wodoru, oba mają silne właściwości utleniające. Paski należy nakładać regularnie na wszystkie zęby, dociskając je dokładnie.

Całość wybielania powinno trwać dwa a cztery tygodnie, a rezultaty powinny się później utrzymać przez kilka miesięcy. Jak więc widać samo wybielanie jest bardzo proste, będzie tylko wymagać regularności i dokładności podczas nakładania pasków. Przeważnie ta metoda nie powinna powodować jakiś poważniejszych dolegliwości, lecz w razie jakiś wątpliwości warto skonsultować wszystko ze swoim stomatologiem. Dokładność jest o tyle ważna, że jeśli paski nie będą się w pełni stykać z zębami, to mogą się pojawić miejsca o mniejszym wybieleniu, niekiedy dość dobrze widoczne nawet z daleka.

Poza tym stosowany do nasączania środek chemiczny jest mocny, z tego też powodu trzeba zachować sporo ostrożności i z pewnością unikać dotknięcia dziąseł. Spowodować to może różnego rodzaju podrażnienia, a nawet uszkodzenia miękkich tkanek. Więcej w temacie działania tych pasków można przeczytać na różnych internetowych stronach, jakie na przykład się znajdzie wpisując w wyszukiwarce hasło paski crest.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz także polubić