Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Jakie są główne etapy projektowania internetowej strony

przez

Prosta nawet internetowa strona wymagać będzie odpowiedniego rozplanowania, wykonania a na koniec uruchomienia. Dlatego też jeżeli ktoś będzie planował taką zrobić dla swojej firmy, to powinien wiedzieć, z jakich etapów będzie się składał cały proces. Po pierwsze należy znaleźć kogoś, kto zajmie się wszystkimi pracami. Zrobić to można przy wykorzystaniu wyszukiwarki, po wpisaniu w niej słów strona internetowa dostanie się wykaz linków do przejrzenia. Wykonywanie strony rozpocząć trzeba od dokładnego określenia swoich oczekiwań i potrzeb.

Wykorzystując te informacje będzie do przygotowania ogólny zarys nowego serwisu wraz z ustaleniem funkcjonalności. Na tym etapie określa się również zakres niezbędnych prac do wykonania oraz koszty, jakie wiązać się z tym będą. Jeżeli podejmie się decyzję o kontynuacji prac, to należy poczynione ustalenia spisać dokładnie, umowa określająca te wszystkie informacje to kluczowa sprawa jakiej nie należy pomijać. Po podpisaniu umowy wykonawca powinien przystąpić do wykonywania.

Z jednej strony do przygotowania będzie graficzna oprawa, a z drugiej zespół programistów zacznie opracowywać wszystkie potrzebne funkcjonalności oraz wstępnie wszystko konfigurować. Ten etap trwa dopóki wszystko nie zostanie w pełni gotowe, ale też dokładnie sprawdzone i przetestowane. Dopiero wówczas można planować uruchomienie strony i jej udostępnienie w sieci. W niejednym przypadku na tym współpraca się nie kończy, bo strona będzie rozwijana o kolejne funkcjonalności.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz także polubić