Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Dom, Ogród

Folie stosowane w branży ogrodniczej – jakie są ich najważniejsze rodzaje

Współczesna branża ogrodnicza coraz częściej korzysta z rozmaitych folii. Bardzo powszechnie Folie ERG Bieruń wykorzystywane są chociażby do budowy najróżniejszych tuneli. Tunele takie zabezpieczają przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, zapewniając równocześnie w środku odpowiednią wilgotność i temperaturę. Na rynku znajdzie się dużo różnych rodzajów tego produktu, jakie się różnią parametrami technicznymi, właściwościami oraz ceną.

Z tego też powodu jeśli ktoś będzie planował się zająć uprawianiem warzyw czy kwiatów i zamierza to robić w tunelu, to nie powinien mieć problemów z wybraniem optymalnej opcji. W pierwszej kolejności ważne będzie to, na jak długi okres czasu taka folia będzie kupowana. Modele dedykowane tylko na dwa sezony, czyli wiosenny i jesienny kosztują znacznie mniej, ale bierze się to z tego, że są po prostu cieńsze i mniej wytrzymałe. Z tego też powodu w wielu przypadkach lepszym pomysłem będzie zakupienie folii wieloletniej, bo tego typu modele posiadają dodatkowe wzmocnienia zwiększające ich poziom wytrzymałości.

Można się też zastanowić nad wybraniem wielowarstwowej folii, która jest znacznie trwalsza i solidniejsza. Jednak przy takich wersjach należy sprawdzić jak wygląda w nich przepuszczalność światła słonecznego. Parametr ten ma duże znaczenie dla odpowiedniego rozwoju roślin, jeżeli ilość światła będzie za mała to mogą one nie mieć optymalnego mikroklimatu. Tego typu folie są dostępne w wielu różnych rozmiarach, w wielu przypadkach można też kupić je dokładnie na potrzebny wymiar.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *